č.338 - ROMANCE IN THE CITY OF LOVE / Romance ve městě lásky

Žhavá novinka vůní parfému say číslo 338charakter vůně Nina Ricci "Love in Paris"

Typ vůně: květinová    

Skupina:  květinově sladká

Vůně ženy, která chce víc než jen snít… Díky pivoňce, jasmínu, kalábrijskému bergamotu, fialce a růži je ve vzduchu cítit romantika a Váš sen se mění ve skutečný příběh ve skutečném městě lásky… Parfém, který probouzí lásku, tak jako Paříž…

 

č.372 - PASSION / Vášeň  

Žhavá novinka vůní parfému say číslo 372charakter vůně Giorgio Armani "Diamonds"

Typ vůně: květinová   

Skupina: květinově svěží

Vůně Passion spojuje esenci dokonalé ženskosti s noblesou a elegancí. Parfém obsahuje aroma liči a malin s vášní růže. Přitažlivost, kterou tato vůně vyzařuje se dosáhla přidáním ambry pačule. Bourbon - Vanilky a cedrového dřeva. Šťavnatá, absolutně ženská a neodolatelná vůně je na světě! Dokážete odolat?

 

č.440 - BREEZE OF PERFECTION / Závan dokonalosti

Žhavá novinka vůní parfému say číslo 440charakter vůně Dolce & Gabbana "The One"

Typ vůně: orientální   

Skupina: orientálně kořenitá

Klasická a zároveň modrní, dynamická a přitažlivá kreace pro charismatického, elegantního muže, který i díky této jedinečné vůni nemá problém přesvědčit svoje okolí a přitáhnout pohledy. Jedná se o téměř dokonalou lehce kořenitou symbiózu dřevin a tabáku. V nástupu nás parfém okouzlí grepfruitem, koriandrem a bazalkou a při svém kořenitém základu nás poté doprovází kardamon, zázvor a pomerančové květy. Je to vánek dokonalosti, který přesvědčí a přitáhne.

Informace pro návštěvníky

Pozor! Veškeré produkty na těchto stránkách jsou výrobky společnosti Say International. Nelze je považovat za originální parfémy daných značek. Názvy originálních značek bylo výhradně určeno s cílem informačním, aby Vám byl přiblížen charakter vůní výrobků společnosti SAY International.

Partneři:Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l