Aktualizace a Informace pro návštěvníky

24.03.2012 23:00

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, také děkuji Všem, kteří mají zájem o produkty a využili naší nabídky. Připomínáme Vám pár tipů nejprodávanějších vůní parfémů Romi pro ženy i muže.

Inspirace a tipy pro ženy

Dámy nepřehlédněte parfém č.171 (charakter vůně Chloé "Chloé") od společností Romi PARFUMS, který se opravdu stal hitem a stále je nejprodávanějším parfémem. Dále parfém č.791 (charakter vůně Puma "I´m going Woman") nebo parfém č.481 (charakter vůně Jennifer Lopez "Live") a také parfém č.352 (charakter vůně Giorgio Armani "Diamonds). Věříme, že naše tipy Vám pomohou při výběru. Pokud volíte raději podle sebe stačí si jen vybrat z našeho seznamu  dámských parfémů.

Inspirace a tipy pro pány

Pánové bez zaváhání Vám doporučujeme parfém č.246 (charakter vůně Diesel "Fuel For Love") od společností Romi PARFUMS, který je velmi oblíbený a  stal se nejobjednávanějším parfémem. Dále parfém č.356 (charakter vůně Giorgio Armani "Acqua di Gió") nebo parfém č.437 (charakter vůně Hugo Boss "Hugo") a také parfém č.196 (charakter vůně Christian Dior "Fahrenheit"). Věříme, že i pánům naše tipy pomohou při výběru. Pokud volíte raději podle sebe stačí si jen vybrat z našeho seznamu pánských parfémů.

 

Na závěr Vám připomínáme, že jsme pro Vás připravili novou nabídku, která platí do konce dubna.

Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Zpět