Nyní v akci

Elegantní kožený vzorník bez vůní - akční cena... vyprodáno !!!

17.09.2019 21:30

Nabízíme Vám možnost zakoupení vzorníku bez vůní. Do vzorníku vleze až 80ks vzorků (vzorky 1ml). Rozměry vzorníku v cm: š. 17 x d. 22,7 x tl. 3 

Daný počet vzorníku, který byl za Akční cenu vyprodáno !!!

Nyní vzorník za 480,- + 150,- poštovné /balné! (levnější alternativa s poštovným... vyčkat na naší objednávku dodavateli + 80,- poštovné/balné!)


Elegantní vzorník všech vzorku vůní co má společnost Romi v nabídce.

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Jaké máme tipy vůní a jejich skupiny

Spousta z Vás, už zažila, že správná vůně v pravou chvíli dokáže člověku navodit příjemnou náladu nebo také naopak. Člověk ve svém rozpoložení dá přednost jisté vůni před jinou - jako by měl na ni chuť. Zde uvedu malý popis různých typů vůní a jejich skupiny, které Vám parfémy SAY International nabízí.

  • KVĚTINOVÉ VŮNĚ

Květinové vůně tvoří dobrou polovinu všech značkových parfémů. Jsou to dámské vůně vhodné na denní i večerní použití. V jejich složení se z květin jednoznačně objevuje růže. Dále jsou hojně zastoupené konvalinky, jasmín, šeřík a pivoňky. Do typu květinových vůní patří i skupina květinově-ovocných vůní, která se často vyznačuje obsahem jahod a třešní, ale i švestek, jablek a malin.

Skupiny Květinových vůní:

Květinově ovocná, Květinově svěží, Květinově sladká.

  • ORIENTÁLNÍ VŮNĚ

Orientální vůně dodávají záhadnost jak dámám, tak i pánům. Tento typ vůní obsahuje různé druhy koření, balzámu, vanilky, ambry a obvykle výraznou dávku pižma. Nechybí ani smůla a balzám. Vhodné hlavně na zimní období. Nemusíme se však vzdát svého oblíbeného orientálního parfému ani v létě - můžeme ho použít večer nebo během dne, když se nezdržíte dlouho na slunci.

Skupiny Orientálních vůní:

Orientálně kořenitá, Orientálně svěží, Orientálně sladká.

  • CYPŘIŠOVÉ (CHYPROVÉ) VŮNĚ

Svěží, ale i teplé a smyslné jsou vůně s označením chyprové. Název tohoto typu vůní pochází z francouzského slova Chypre, to je označení pro Cypřiš. Cypřišové vůně obsahují hlavně bergamot,  pačuli a dubový mech, ale i citrusové ovoce.  Do tohoto typu řadíme pánské a unisex vůně.

Skupiny Cypřišových vůní:

Cypřišově svěží, Cypřišově dřevinatá.

  • KAPRAĎOVITÉ (FOUGÉRE) VŮNĚ

Kapraďovité (Fougére) je parfemistický výraz, který označuje kombinaci bylinkově - svěží levandulové nóty a mechového fondu. Kapraďovité nóty se nacházejí v pánských vůních v početných provedeních plných fantazie.

Skupiny Kapraďových vůní:

Kapraďově svěží, Kapraďově dřevinatá, Kapraďově ambrová.

Partneři: Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l