Nyní v akci

Elegantní kožený vzorník bez vůní - akční cena... vyprodáno !!!

17.09.2019 21:30

Nabízíme Vám možnost zakoupení vzorníku bez vůní. Do vzorníku vleze až 80ks vzorků (vzorky 1ml). Rozměry vzorníku v cm: š. 17 x d. 22,7 x tl. 3 

Daný počet vzorníku, který byl za Akční cenu vyprodáno !!!

Nyní vzorník za 480,- + 150,- poštovné /balné! (levnější alternativa s poštovným... vyčkat na naší objednávku dodavateli + 80,- poštovné/balné!)


Elegantní vzorník všech vzorku vůní co má společnost Romi v nabídce.

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Tip pro Vás

Elegantní kožený vzorník bez vůní pro 80 vzorků

30.04.2022 12:00

Nabízíme Vám možnost zakoupení vzorníku bez vůní. Do vzorníku vleze až 80ks vzorků (vzorky 1ml). Rozměry vzorníku v cm: š. 17 x d. 22,7 x tl. 3 

Vzorník za 550,- Kč +210,- poštovné/balné! (levnější alternativa s poštovným... vyčkat na naší objednávku dodavateli, potom jen +90,- poštovné/balné přes službu zasilkovna.cz nebo zaslat.cz)


Elegantní vzorník všech vzorku vůní co má společnost Romi v nabídce.

Máte zájem? Neváhejte nás kontaktovat.

 

Všechny články

Prezentace vůní parfému Romi

Každého z Vás kdo vyzkoušel vůně parfému Romi se zeptáme na pár otázek a s Vaším dovolením Vaše odpovědi vložíme na teto web.

admin.svetovevune.eu

Prvně bychom měli položit pár otázek majiteli webu Michalovi, který neváhal nám odpovědět na pár otázek. Přejeme ti mnoho zdarů nejen v členství Romi.

admin.svetovevune.eu

Michal, Ostrava, věk nad 30let

Jaké vůně parfému Romi jste si koupil?

Koupil jsem si po dobu co jsem v členství Romi několik vůní parfému Romi a to č.57, č.196, č.246, č.247, č.356, č.357 a č.437.

Jak jste spokojen s vůněmi parfému Romi?

Šel jsem do členství Romi a byl jsem sám zvědavý jaké jsou vůně parfému Romi a kdyby nebyl spokojen, tak tento web nevznikne! Zkrátka vyzkoušel jsem a Ano jsem spokojen, mám své oblíbené vůně, také i neoblíbené co mi nesedí, což bylo i u origošek, jenže nyní mě to tolik nebolí co se týče ceny. Kdyby si měl vybrat jestli origošku nebo parfém Romi tak 100% si koupím vůní parfému Romi. Protože, kvalita parfému se neurčuje podle ceny jako čím dražší tím lepší... co si myslím mnoho z nás a pro ty má rada. Nebát se vyzkoušet něco jiného ne jen co nám reklamy z televize servírují. Potom nezjistíte, že může být něco s čím byste byli spokojeni a ještě levněji nakoupili.

Máte mnoho vůní parfému Romi, vyzkoušíte ještě jiné vůně jako člen?

Určitě Ano. Jak, už jsem se zmínil v předchozí otázce jsem členem přesněji zlatý člen společnosti Romi. Mám v plánu vyzkoušel další vůně parfému Romi, aby měl na výběr, protože jsem člověk co rád vůně střídá hlavně podle nálady nebo chuti.

Když jste vyzkoušel tolik vůní parfému Romi, řeknete nám své tipy?

Samozřejmě řeknu. Mohu doporučit vůně parfému Romi čísla 57, 196, 246, 356 nebo 437 určitě by se našly další, ale těchto 5 vůní jsou v mé TOP 5. Také musím říct, že je to opravdu otázka vkusu.

Na pár otázek nám také odpověděla žena od majitele webu Michala. Přejeme ti mnoho štěstí a zdraví v rodině.

admin.svetovevune.eu

Kateřina, Ostrava, věk nad 25let

Jaké vůně parfému Romi jste si koupila?

První vůní parfému Romi mi manžel objednal na naše výročí číslo 171. Nevěděla jsem, že je to výrobek Romi, protože mi manžel dal přes očí šátek, že má pro mě překvapení. Položil si mě na postel a začal stříkat parfémem Romi. Prvně jsem si myslela, že mi koupil mou oblíbenou vůní origošku, ale po sundání šátku z očí jsem zjistila, že je to parfém Romi. Byla jsem velmi překvapena s kvalitou vůní, že jsem nepoznala rozdíl a jak manžel ještě řekl, že jich mohu mít 6ks za cenu jedné origošky byla jsem z toho vedle. Třeba se divíte, ale na parfémy jsem blázen. Také musím podotknout, že nejsem z žen co musím mít origošku mě stačí, když mi voní a jsem s parfémem spokojena. Potom následovaly vůně parfému Romi čísla 92, 221, 352, 431, 481 a 791.

Jak jste spokojena s vůněmi parfému Romi?

Co jsem vyzkoušela za vůně parfému Romi tak mohu říct, že jsem s některými moc spokojena a hlavně jsem ráda, že s tím manžel přišel.

Když jste vyzkoušela tolik vůní parfému Romi, řeknete nám své tipy?

Jak jsem se zmínila v první otázce o mém oblíbené vůní parfému Romi, tak nadále zůstává číslo 171 potom 352 a 481 to je má TOP 3.

Otázky jsme nezapomněli položit rodině od majitele webu Michala. Děkujeme za odpovědi a hlavně zdraví Vám oběma.

admin.svetovevune.eu

Miluše a Jaroslav, Píšť, věk nad 60let

Jaké vůně parfému Romi jste si koupili?

p. Miluše
Měla jsem možnost vyzkoušet vůně parfému Romi čísla 81 a 171 a muž má 96 a 266 pokud si dobře vzpomínám.

p. Jaroslav
Ano, je to tak Miluško.

Jak jste spokojeni s vůněmi parfému Romi?

p. Miluše
I když jsem měla momentálně dvě vůně parfému Romi tak mohu říct, že mi oba moc sedí a spokojenost je na místě. Hodně si je šetřím, i když stojí méně než origošky. To víte byla jsem zvykla, když na vánoce nebo narozeniny čí výročí dostanu od muže nějaký dražší parfém za dost velkou cenu tak je mi líto parfém vypotřebovat za měsíc. Proto si musím zvyknout na lepší ceny parfému Romi.

p. Jaroslav
Mohu jen potvrdit slova ženy a samozřejmě jsem spokojen i já s vůněmi parfému Romi co mám.

Vyzkoušíte aspoň jeden z Vás jiné vůně parfému Romi, třeba jako člen?

p. Miluše
Jako člen určitě ne. Nezajímám se o členství úplně mi stačí, když si na mě manžel vzpomene a objedná mi nějakou vůní Romi.

p. Jaroslav
Až budu potřebovat třeba jako dárek nebo mi dojdou řeknu Michalovi. 

Děkujeme Martinovi za souhlas a zodpovězení pár otázek. Přát mohu jen jedno, až si stále spokojen.  

admin.svetovevune.eu

Martin, Ostrava-Poruba, věk nad 40let

Jaké vůně parfému Romi jste si koupil?

Vyzkoušel jsem zatím vůně parfému Romi č.246 a č.266.

Jak jste spokojen s vůněmi parfému Romi?

Mohu říct, že jsem opravdu maximálně spokojen s vůněmi parfému Romi.

Vyzkoušíte ještě jiné vůně parfému Romi, třeba jako člen?

Ano, ale jako zákazník. O členství Romi zatím neuvažuji, ale určitě mám v plánu nějakou vůní si kupit až mi dojdou co mám nyní. Měl jsem vzorník vůní parfému Romi a také mi hodně voněl č.196.

Partneři: Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l