O společnosti Romi PARFUMS od Romana Antala

Společnost Romi PARFUMS od Romana Antala pochází ze Slovenska a od roku 2007 je na Česko-slovenském trhu. Na konci roku 2009 se odloučila od společnosti SAY International a rozhodla se uvést na trh ještě více kvalitnější vůně z třídy světové kvality vonných esencí, která se přizpůsobují požadavkům trhu a vytváří tak bezkonkurenční produkt dostupný široké veřejnosti! Tyto parfémy obsahují neuvěřitelných 20-25% vonných esencí. Tato společnost umožňuje členství v klubu s maximálním užíváním všech finančních výhod.

Společnost Romi PARFUMS od Romana Antala nyní nabízí startovních 45 vzorků vůní (27 dámských a 18 pánských parfémů) světoznámých bestsellerů renomovaných firem, které budou postupně přibývat dle výběru a přáním členů.

Moto společnosti :
Naším cílem je nabídnout Vám a Vašim klientům parfémy
NEJVYŠŠÍ KVALITY za BEZKONKURENČNÍ CENU!

Dámské parfémy i Pánské parfémy obsahují 20-25% vonných esencí

to znamená, že minimální podíl vonných esencí v parfémech je tedy 20%, takže žádné Eau de parfémy, už nebudou! Jedna se o trvanlivé a kvalitní parfémy a budou dodávány v estetických lahvičkách o obsahu 50 ml. za bezkonkurenční cenu!

Rozdělení výrobků podle mezinárodních norem 

Název  Podíl vonných esencí
Kolínská voda 1 - 3 %
Toaletní voda 4 - 8 %
Parfémová voda 9 - 15 %
Parfém 16 - 30 %

Generální zastupitelství pro Českou a Slovenskou republiku najdete v Bratislavě na ulici Šintavskej 12 kde se nachází také vzorková prodejna.

Partneři: Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l