Marketingový plán a provizní systém společnosti SAY International

17.04.2011 07:00

V prvé řadě bych rád napsal, že první a důležitým krokem je stát se členem! Pokud jste tento krok udělaly, tak máte velkou možnost něco změnit ve svém životě! Vše záleží jen na Vás. Hodně lidí mávnou rukou, protože tomu nevěří. Tito lidé pasivní příjem mít nikdy nebudou, protože se k tomu otáčejí zády a nechtějí o tom vědět. Spousta z nás si myslí, že poctivou prácí (8 a více hodin) je jediná možnost jak dosáhnout svého přijmu, který je u většiny z nás, tak na přežití v dnešním světě. Pokud jste člověk, který chce využít provizní systém, tak je třeba.

 • stát se členem - není třeba si hned pořizovat startovací balíček! 
 • říct to ostatním jakou máte možnost u společnosti SAY International 

Myslíte, že je to tak těžké? Jak jsem psal v článku Rozdíly mezi distribuční a spotřebitelskou síti, že je to systém se kterým se setkáváte dennodenně ve svém životě přitom si to ani neuvědomujete s rozdílem, že to děláte zadarmo! Nevíte co mám namysli? Přesně to jsem čekal, nejde o nic těžkého, každý z nás to dělá. Teď si řekněte sami, kolik x jste řekli známému nebo příbuznému, že někde v obchodě je sleva na zboží nebo jaká  benzínka má levnější benzín nebo, že je ten a ten dobrý film ať si zajde do kina čí někoho doporučili, že má kvalitní výrobky nebo kvalitně pracuje a zároveň je levný (řeznictví, truhlářství, pekařství, zedník...apod.) mohl by pokračovat do nekonečna. Určitě, aspoň jednou jste to udělali všichni že? "Teď se zeptám." Co jste z toho měli nebo co jste za to dostali, že jste vlastně někoho doporučili a udělali reklamu dané firmě? " Určitě jste nedostali NIC! Pokud ano, tak dobrá práce - gratulují Vám máte zkušenosti s provizním systémem." Ale co ti co nedostali NIC. Věřím, že někteří z Vás měli aspoň dobrý pocit, že někomu pomohli. Zkrátka obchod ani benzínka čí kino atd. Vám za doporučení, že jste jim poslali zákazníka, který udělal tržbu, Vám NIC nedal ani korunu provizí z obratu co Váš známy udělal. Vím, že spousta z Vás nad tím mávnete rukou a nevadí Vám to, však to děláte dennodenně a jste na to zvyklí a firmy z Vás mají velkou radost. Potom mi řekněte jediný důvod, proč to nedělat za peníze? U společnosti SAY International je to právě jinak. Za každého co doporučíte Vás zaplatí podle marketingového plánu! 

Jak tvořit spotřebitelskou síť

 • nejde tady o shánění lidí jako u podobných systému stačí pouze 2 partnery, kteří udělají to samé co vy a ostatní budou následovat ve stejné věci
 • příklad jak se tvoří spotřebitelská síť samo s 2 partnery " 2, 6, 14, 30, 62, 126, 254, 510, 1022, 2046, 4094, 8190 " je to pouhé násobení dvěma partnery a napsal jsem pouze 12 čísel
  • Vysvětlení: Máte 2 partnery, kteří se staly členy a budou všichni dělat to stejně... to znamená, že každý z nich bude mít také jen 2 partnery. 12 čísel znamená počet měsíců, takže máme znázorněný 1 rok. První měsíc máte ve své spotřebitelské síti 2 partnery, druhý měsíc sledujete jak Vás kopírují Vaši partneři a ve Vaší spotřebitelské síti máte 6 partnerů, třetí měsíc 14 partnerů, čtvrtý měsíc 30 partnerů... atd. Číslo 8190 je počet Vašich partneru za 1 rok ve Vaší spotřebitelské síti a Věřím, že pravděpodobně by Vám zajistila větší plat než má většina lidí kolem nás! Pravdou je, že za jak dlouho to bude zaleží na každého z nás! I kdyby já osobně toho dosáhl za 5 až 10let, tak stále je to méně let než mi zbývá odpracovat do důchodového odpočinku. V síťovém marketingu je třeba vytrvat, protože nejsou výsledky hned na začátku, ale ty příjemné částky přijdou třeba za 1-2 roky, které zůstávají už napořád = pasivní příjem.
 • Na závěr - ode mě dostanete na email soubor .pdf, který obsahuje podrobný manuál jak díky SAY International vydělávat méně nebo více než vyděláváte ve svém zaměstnání.

Provizní systém ze spotřebitelské sítě

 • nemá limit v úrovní počítá se celá Vaše spotřebitelská síť
 • kolik vyděláte z Vaší spotřebitelské sítě zjistíte díky prezentaci videa 
 • vzorec po výpočet provize je 1bod = 1 €
 • minimální výše převáděna na osobní účet člena je 1500,- 
 • po zakoupení startovacího balíčku získáte nárok na vyplacení provizí z Vaší spotřebitelské sítě podle marketingového plánu a vybudovat si tak pasivní příjem

Pro lepší vysvětlení se podívejte na prezentaci videa viz. níže nebo klikni na odkaz
" všechny videa "

Důležité: Změny, které nejsou zachyceny v prezentaci:

 • nyní je potřeba 8bodový nákup pro získaní výplaty z Vaší spotřebitelské sítě + Startovací balíček!

Pro start videa klikněte na obrázek nebo PLAY a zapněte reproduktory u Vašeho počítače.

Nefunguje toto video? Stahuj zde

Pozor! Prosím každého kdo bude mít zájem o bližší informace kontaktujte mne!
Vždy si na Vás udělám čas a odpovím na Vaše otázky! Tyto videa nejsou má tvorba a jsou zde jen pro účel, aby Vám byl přiblížen celý systém společnosti SAY International a majiteli p. Síkorovi za to děkuj.

Zpět

Partneři: Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l