Proč se stát členem

01.03.2011 07:00

Romi PARFUMS 

  • nabízí několik způsobu výdělku a možnosti na kterých můžete jen získat pokud se stanete členem!

vhodné pro všechny, když už si kupuji parfém, tak proč platit cca 1500,- Kč, když za tu cenu mohu mít více druhů vůní nebo každým nákupem ušetřit

vhodné kdo má prodejního ducha a bude výrobky prodávat nebo pro zběhlé, kteří mají svou klientelu např. Avon Lady, Oriflame, FM Group apod. (dobrá příležitost rozšíření produktů vůní), možnost prodeje přes e-shop a jiné obchodní možnosti

vhodné pro všechny, když už si koupím parfém, tak proč se s tím nepochlubit ostatním za jakou cenu ho mám, není třeba produkty prodávat, ale říct o této výhodě všem a tím si vytvářet spotřebitelskou síť a s ním přichází pasivní příjem!

  1. Nakupovat si produkty za ještě lepší cenu nebo za velkoobchodní cenu pro svou potřebu nebo své blízké.
  2. Další možnost výdělku je rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou při prodeji výrobků konečným spotřebitelů (zákazníkům, kteří nejsou členy) a tvořit si prodejní (distribuční) síť. Tato cena je stanovena společnosti Romi PARFUMS viz. tabulka Rozdíly cen, kterou najdete na stránkách Popis členství dané společnosti. 
  3. Nejpodstatnější což je prioritou a poslední z možností výdělku u společnosti Romi PARFUMS jsou provize ze sítě spotřebitelů, který si člen vybudoval.

viz. níže nebo klikni na odkaz

Spolupráce s Romi PARFUMS

klikni na odkaz dozvíš se víc

Zpět

Partneři: Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l