Staré stranky

Registrace nových členů (článek)

  • žádám každého zájemce o členství, aby vyplnil následující informace a poslal vše na můj kontakt
  • do kolonky Vybraný parfém: č. pište jen čísla parfému např. (Vybraný parfém: č.D1)
  • pokud máte zájem při registraci si objednat více produktů stačí napsat např. (Vybraný parfém: č.D1 + č.H5 + voda po holení č.H10 atd.) 
      Nezapomeňte!
  • altpři Zlatým členství není podmínka si objednat z produktů, ale proč to nevyužit, když to máte za velkoobchodní cenu a také máte možnost si vybrat jaké barvy (černé nebo fialové) bude Váš elegantní vzorník!

  zkopírujte tento předepsaný formulář (pomocí kláves Ctrl + C) a do svého emailu to vložíte (pomocí kláves Ctrl + V) a vyplňte! Nehodící smažte! 

Pokud máte jméno nebo ID člena, který Vás přivedl na tento web a díky němu se registrujete nezapomeňte ho uvést - děkujeme:     

Jméno a příjmení: 
Adresa: 
Váš email:  
Tel. číslo: 
Vybraný parfém: č. uveďte jen číslo parfému (č.D1)
Vzorek zdarma: č. uveďte jen číslo parfému (č.D5)
Druh členství: Stříbrné / Zlaté (přál by si vzorník barvy černé nebo fialové
Platba za členství: předem na účet (jediný způsob jak uhradit registrační objednávku - NEMAŽTE!)
Přesná dodací adresa: 

Odesláním registrace souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů za účelem registrace (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé. Po odeslání Vaší registrace do členství SAY International bude na Vaší adresu zaslána členská smlouva + vybrané produkty.

Po odeslaní registrace

  • O Vašem zaregistrování dostanete informující email od společnosti SAY International, ve kterém obdržíte Vaše registrační číslo ID, které je důležité pro Vaší práci a komunikaci s firmou! Pod tímto číslem budete objednávat své produkty a také registrovat další zájemce. Dále v tomto emailu obdržíte číslo účtu na které je třeba převést odpovídající částku ( registrační poplatek + cena vybraného parfému (+ další vybrané produkty Vámi) + poštovné). Čím dříve zaplatíte tím dříve společnost Vaši objednávku odešle! O přijetí Vaší platby rovněž dostanete informující email a Vaše objednávka Vám bude doručena do 24 hodin... nejpozději do 48 hodin.

V balíčku obdržíte mimo Vaše objednávky, také důležité materiály: marketingový plán + přehled vůní + katalog produktů + katalog novinek + ceník + manuál + členské smlouvy.

Důležité:

  • Potom najděte v balíčku Členskou smlouvu " vypadá takto " je třeba vyplnit své údaje (kolonku Vstupní heslo..., jméno a příjmení sponzora + jeho id číslo sponzora = NEVYPLŇUJTE) a podepsat na obou stranách. Oskenovat obě strany a poslat na stejný email ve kterém jste obdrželi Vaše ID nebo alt odeslat na adresu:
  
  • Po obdržení smlouvy Vám SAY International pošle emailem Vaše heslo (do 10dnů), pomocí kterého se můžete přihlásit do Vašeho účtu " Moje síť " kde si můžete prohlédnout Vaši budovanou spotřebitelskou síť a také Vaše provize ze sítě podle marketingového plánu.

Partneři: Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l