Novinky

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

19.02.2012 07:00

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, také děkuji Všem, kteří mají zájem o produkty a využili naší nabídky.

Inspirace a tipy pro ženy

Dámy nepřehlédněte parfém č.171 (charakter vůně Chloé "Chloé") od společností Romi PARFUMS, který se opravdu stal hitem a stále je nejprodávanějším parfémem. Dále parfém č.791 (charakter vůně Puma "I´m going Woman") nebo parfém č.481 (charakter vůně Jennifer Lopez "Live") a také parfém č.352 (charakter vůně Giorgio Armani "Diamonds). Věříme, že naše tipy Vám pomohou při výběru. Pokud volíte raději podle sebe stačí si jen vybrat z našeho seznamu  dámských parfémů.

Inspirace a tipy pro pány

Pánové bez zaváhání Vám doporučujeme parfém č.246 (charakter vůně Diesel "Fuel For Love") od společností Romi PARFUMS, který je velmi oblíbený a  stal se nejobjednávanějším parfémem. Dále parfém č.356 (charakter vůně Giorgio Armani "Acqua di Gió") nebo parfém č.437 (charakter vůně Hugo Boss "Hugo") a také parfém č.196 (charakter vůně Christian Dior "Fahrenheit"). Věříme, že i pánům naše tipy pomohou při výběru. Pokud volíte raději podle sebe stačí si jen vybrat z našeho seznamu pánských parfémů.

Na závěr jsme pro Vás připravili novou nabídku, která platí do konce dubna. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky - PF 2012

24.12.2011 07:00

Všem návštěvníkům přejeme pohodové vánoce a pěkně šťastný voňavý Novy rok 2012. 

Poslední věc je, už pro všechny známá a to je informace a nabídky na webu jsou aktuální a platné včetně mé nabídky, která byla prodloužena do konce ledna nového roku 2012. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

17.09.2011 20:00

Je mi potěšením Vám oznámit, že dnem 16.9.2011 se nabídka Romi PARFUMS rozšířila o dalších 5 nových vůní. Jedna se o 3 dámské a 2 pánské parfémy (071, 352, 971, 077, 437) a jejích charakter vůní je popsán viz níže. Tyto nové vzorky vůní Romi PARFUMS posílá zlatým členům spolu s jejich další objednávkou od 20.09. až do 30.11.2011 ZDARMA!

Charakter vůní nových Romi parfémů

Bvlgari "Omnia Crystalline"
Giorgio Armani "Diamonds"
Versace "Bright Crystal"
Bvlgari "Acqva Marine"
Hugo Boss "Hugo"

Nyní společnost Romi PARFUMS nabízí 45 vzorků vůní (27 dámských a 18 pánských parfémů) světoznámých bestsellerů renomovaných firem.

Informace a nabídky na tomto webu jsou aktuální a platné.

Připomínáme naši nabídku, která platí do konce tohoto roku. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

05.07.2011 06:00

Dnes proběhla menší aktualizace a úprava hlavní stránky webu. Hlavní důvod úpravy byl zvýraznění odstavců s názvem "Přepočet cen..." na které Vás chceme upozornit, aby jste se zamysleli a odpověděli si na tuto otázku "Kolik Vás stojí 1ml obsahu vašeho parfému?" Věříme, že určitě mnohem více, než je zde na hlavní stránce uvedeno. Proto šetřte své peníze a neplaťte za kvalitní parfémy víc než musíte!

Informace a nabídky na tomto webu jsou aktuální a platné.

Připomínáme naši nabídku, která platí do konce srpna. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

24.06.2011 20:00

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, také děkuji Všem, kteří mají zájem o produkty a využili naší nabídky. Pro inspiraci a tip od nás je pro ženy. Dámy nepřehlédněte parfém č.171 (charakter vůně Chloé "Chloé") od společností Romi PARFUMS, který se opravdu stal hitem a veškeré zásoby byly vyprodány. Dobrá zpráva je, že nyní je opět skladem a my jsme si hned objednali 5ks. Také nesmíme zapomenout na inspiraci pro pány. Doporučujeme bez zaváhání parfém č.246 (charakter vůně Diesel "Fuel For Love") od společností Romi PARFUMS, který je velmi oblíbený a často objednávaným parfémem - tak pokud nevíte jaký parfém si vybrat zkuste naše tipy! Dále připomínáme návštěvníkům, že nemáme v nabídce jen parfémy, ale i jiné produkty zatím jen od společnosti Say více v sekci Další Produkty Say.

Na závěr jsme pro Vás připravili  novou nabídku , která platí do konce srpna . Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

01.03.2011 22:15

Postupně doplňujeme informace o nové společnosti pod názvem Romi PARFUMS. Potřebné informace o společnosti včetně výběru parfému dámských i pánských najdete v Menu. Od dnešního dne končí zavádějící ceny parfému.

Aktualizace ceníku pro obě společnosti včetně doplnění produktů Say více v sekci Další Produkty Say. Dále byl aktualizován popis členství u obou společností. 

Poslední věc je, už pro všechny známá a to je informace a nabídky na webu jsou aktuální a platné včetně nové nabídky, která platí do konce května. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

24.12.2010 15:00

Všem návštěvníkům přejeme pohodové vánoce a šťastný voňavý Novy rok 2011. Dále musím napsat, že za nedlouho Vám představíme nové parfémy staronové společnosti pod novým jménem Romi PARFUMS od bývalého ředitele Say International Romana Antala co zastupoval Českou a Slovenskou republiku.

Moto společnosti Romi PARFUMS:
Naším cílem je nabídnout Vám a Vašim klientům parfémy
NEJVYŠŠÍ KVALITY za BEZKONKURENČNÍ CENU!

Ukázka loga a flakónu parfému společnosti Romi PARFUMS

Levné Parfémy, Vůně Romi, Parfémy Romi, Vůně, Romi, Parfémy

Poslední věc je, už pro všechny známá a to je informace a nabídky na webu jsou aktuální a platné včetně nové nabídky, která byla prodloužena do konce ledna nového roku 2011. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

15.11.2010 23:00

V nejbližší době budou doplněny a upřesněny informace ohledně novinek Say International, které nám také bude postupně vyměňovat staré vůně za nové z řady Exqusite. Více informací o těchto vůní připravujeme...

Dále informace a nabídky na webu jsou aktuální a platné včetně mé nové nabídky, která platí do konce roku 2010. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

14.09.2010 18:00

Informace a nabídky na webu jsou aktuální a platné včetně mé nové nabídky, která platí do konce října. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak nás neváhejte kontaktovat.

    Info pro členy:

 • Milí členové Say zatím jsme se nedočkali oficiální zprávy změn co připravuje naše ředitelství co zastupuje Česko a Slovensko. Proto i registraci do členství pozastavujeme na tomto webu a zájemce žádáme, aby vydrželi na nové informace ze strany p. Antala co zastupuje Česko a Slovensko... děkuji. 

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

14.06.2010 19:00

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné včetně mé nové nabídky, která platí do konce srpna. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak  neváhejte nás kontaktovat.

    Info pro členy:

 • Členové Say momentálně je třeba vydržet na oficiální zprávu změn co připravuje naše ředitelství co zastupuje Česko a Slovensko. Myslím si, že se máme na co těšit. Nastanou velké změny v MLM, možná v cenách a v názvu společnosti... no uvidíme.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

12.04.2010 20:30

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné včetně mé nabídky, která platí do konce dubna. Pokud máte jakékoliv dotazy, tak  neváhejte nás kontaktovat.

Info pro členy:

každý se ptá jak je to se Say ohledně marketingovým plánem a provizním systém ze spotřebitelské sítě, tak jsem se rozhodl něco málo napsat

 • nyní je provizním systém pozastaven... důvody nevím na 100% tak je tu psát nebudu, ale co mohu napsat z jistotou, že se plánuje MLM pro Česko a Slovensko, které bude více výhodné pro začínající členy. Zjednodušeně, za každý parfém či produkt Say, který si koupíte dostanete nějakou kačku na účet Say + za členy, které doporučíte pokud si koupí samozřejmě nějaký produkt, ale tyto informace musíte brát s rezervou na všem se pracuje a může se ve finále pár věcí změnit.
 • pokud někoho nyní zaregistrujete, tak se nebojte, že nového člena ve své síti nebudete mít, Slovensko si vše dokumentuje a až spustí svou MLM, tak se vaše síť ukáže, ale pozor bude to limitováno do určitého levelu cca do desítky.
 • závěrem mohu říct, že s naším ředitelstvím Say mám skvěle zkušenosti a vždy reagovali na mé dotazy včetně reklamace kladně, vstřícně a ochotně... opravdu jsem velmi spokojen s naším ředitelstvím co zastupuje Česko a Slovensko.

  Jinak je vše v pořádku. Objednávky na 110% fungují jako vždy.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

13.02.2010 21:10

Připravil jsem pro Vás nové stránky, které najdete v Menu pod názvem Prezentace vůní parfému Say a Žhavé novinky vůní Parfému Say. Doufám, že Vám pomohou a budou Vám přínosem nebo k inspiraci se rozhodnout.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

02.01.2010 22:00

Nyní web je kompletní. Dopsané popisy parfému včetně nového seznamu vůní Say parfému bez popisu, který je připraven ke stažení na stránkách Levné Parfémy Say-Dámské Vůně a Levné Parfémy Say-Pánské Vůně, také informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné!   Také jsem připravil pro zájemce novou akci více v rubrice AKCE pro Vás. Na závěr přeji všem návštěvníkům to nej v novém roce.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

01.12.2009 21:30

Nejžhavější novinka před koncem roku je, že v nabídce parfému Say je nyní 105 vzorku vůní světoznámých bestsellerů (dámské parfémy 66 vzorku a pánské parfémy 39 vzorku) s čísly a charakterem vůní: 

(popis bude doplněn v seznamu parfému co nejdříve)
340 - charakter vůně Cartier "So Pretty"
375 - charakter vůně Escada "Incredible Me"
441 - charakter vůně Chanel "Allure Homme Sport"

Také pro upřesnění a připomenutí nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, proto neváhejte s jakýmkoliv dotazem na mne obrátit.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

05.11.2009 19:30

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, také děkuji Všem, kteří mají zájem o produkty a využili této nabídky. Také pro nové zájemce Má nabídka, která platí do konce roku 2009. 

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

03.09.2009 18:30

Léto pomalu končí, proto jsem se rozhodl Vás informovat o změnách a novinkách, které se odehráli před létem nebo co jsem se dozvěděl nyní.
Takže, aby to shrnul:

 1. nový platný ceník Say od 22.6.09 
 2. pro členy, kteří vydělávají prostřednictvím spotřebitelské sítě je potřeba pro získání výplaty udělat daný měsíc 8bodový nákup (bylo 7bodu)
 3. v nabídce parfému Say je nyní 102 vzorku vůní světoznámých bestsellerů (dámské parfémy 64 vzorku a pánské parfémy 38 vzorku) s čísly a charakterem vůní:

  (popis bude doplněn v seznamu parfému co nejdříve)
  338 - charakter vůně Nina Ricci "Love in Paris"
  372 - charakter vůně Giorgio Armani "Diamonds"
  440 - charakter vůně Dolce & Gabbana "The One"

Také pro upřesnění a připomenutí jsou nabídky na tomto webu stále aktuální a platné, proto neváhejte se s jakýmkoliv dotazem na mne obrátit.

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

13.08.2009 18:30

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, také děkuji Všem novým zájemcům o parfémy v měsíci srpen. Také bych chtěl zdůraznit, že každý má stejnou možnost si nakupovat vůně za výhodnou cenu, tak to využijte!

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

25.06.2009 19:00
 • pár novinek od společnosti Say

Vyrovnání cen pro Českou republiku

od 22.6.09 se ceny produktů pro Českou republiku mění kvůli dlouhodobému oslabení koruny vůči euru. Citace emailu od ředitele - Roman Antal Generální zastupitelství pro Českou a Slovenskou republiku.

Vzhladom na dlhotrvajuci zly kurz Ceskej Koruny k euru, sme nuteni pristupit k vyrovnaniu cien (aspon ciastocnemu) k Euru - teda cenam na Slovensku. Pri tvorbe cien v auguste / septembri minuleho roku sme vychadzali z historicky najnizsieho kurzu Ceskej Koruny (okolo 24,5 k jednemu Euru). Od oktobra 09 sa vsak kurz Ceskej Koruny neustale zhorsoval a doteraz sa nezlepsil.
 
Prakticky to znamena:
- ceny damskych a panskych parfemov sa tym zvysia o 20 CZK
(tak pre zlatu, striebornu kartu ale aj pre konecneho klienta)
- ceny body splashu, vody po holeni stupnu o 10 CZK
- cena vzoriek stupne o 2 CZK
- ceny deo rollov zostavaju nezmenene
- cena startovacieho balika 1130 CZK (zlatý člen - celá vzorkovnice s vůněmi)

PLATNOST:
Nove ceny zacnu platit od 26. tyzdna (teda od pondelka 22.6.) 

Nové vůně na léto 

od 22.6.09 máme v nabídce nové parfémy čísla 338, 372 a 440. Charakter vůně parfému momentálně neznám a vzorky vůní budou zlatým členům beze změn zaslány v nejbližší objednávce zdarma. Takže nyní Say má v nabídce 102 vzorku světových vůní (dámské parfémy 64 vzorku a pánské parfémy 38 vzorku)

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

08.06.2009 19:30

Nový seznam vůní Say parfému bez popisu nyní ke stažení Seznam vůní bez popisu (kompletní), také informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné!

Aktualizace a Informace pro návštěvníky

05.05.2009 06:00

Informace a nabídky na tomto webu jsou stále aktuální a platné, také ještě jednou děkuji Všem, kteří mají zájem o produkty a využili mé nabídky za měsíc duben. Pro měsíc květen zatím neplánuji žádné slevy, protože nejde mi o prodej produktů, ale o to, aby jste využil stejnou výhodu jako já. Každý má stejnou možnost si nakupovat vůně za výhodnou cenu, tak využijte tuto možnost!

Partneři:Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l