Registrace u Say

Registrace nových členů Say

17.04.2011 07:00
  • altupozorňujeme - registrace je zdarma!
  • žádám každého zájemce o členství, aby vyplnil všechny následující informace a poslal vše na tento kontakt

 

zkopírujte tento předepsaný formulář (pomocí kláves Ctrl + C) a do svého emailu to vložíte (pomocí kláves Ctrl + V) a vyplňte!
Pokud máte jméno nebo ID člena, který Vás přivedl na tento web a díky němu se registrujete nezapomeňte ho uvést - děkujeme:  

Jméno a příjmení:
Adresa včetně PSČ:
Poštovní adresa včetně PSČ: uveďte pokud je jiná
Datum narození:
Váš email:
Tel. číslo:

Odesláním registrace souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů za účelem registrace do členství klubu Say International (v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů). Prohlašuji, že mnou uvedené údaje jsou pravdivé.

Po odeslaní registrace

  • O Vašem zaregistrování dostanete informující email od společnosti SAY International, ve kterém obdržíte Vaše registrační číslo ID, které je důležité pro Vaší práci a komunikaci s firmou! Pod tímto číslem budete objednávat své produkty a také registrovat další zájemce. 
  • Po sléze Vám SAY International pošle emailem Vaše heslo (do 10dnů), pomocí kterého se můžete přihlásit do Vašeho účtu " Moje síť " kde si můžete prohlédnout Vaši budovanou spotřebitelskou síť a také Vaše provize ze sítě podle marketingového plánu nebo registrovat nové zájemce.

Partneři:Výdělek pro všechny, Výdělek na internetu-ByznysNet.eu l